A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Полтавської області

ЗНО (НМТ). ДПА

Шановні відвідувачі сайту, якщо би бажаєте ознайомитися з нормативною базою ЗНО/НМТ/ДПА оберіть необхідний вам розділ та перейдіть за покликанням:

2022/2023 навчальний рік


У Гадячі завершено проведення основної і додаткової сесій НМТ-2023

19 липня 2023 року у Гадячі завершено проведення національного мультипредметного тесту. Основну та додаткову сесії тестування було проведено у тимчасовому екзаменаційному центрі (ТЕЦ) на базі Гадяцького ліцею № 3 імені Івана Виговського Гадяцької міської ради. Роботу центру забезпечував персонал (16 осіб) сформований з працівників Гадяцького ліцею № 3 імені Івана Виговського Гадяцької міської ради та комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників.  Упродовж 10 днів (основна сесія: з 07 по 20.06.2023, додаткова сесія 19.07.2023), або 16 змін, наш ТЕЦ прийняв 633 учасників і учасниць тестування.

Відрадно, що поряд із випускниками закладів загальної середньої освіти Гадяцької міської територіальної громади були й випускники минулих років, представники сусідніх громад, внутрішньо переміщені особи тощо. Ми стали свідками їх перших кроків на шляху до омріяного закладу вищої освіти. Попри хвилювання через повітряні тривоги, системні збої програми при одночасному вході всіх учасників і хакерських атаках, проведення НМТ у Гадячі відбулося без значних проблем та будь-яких порушень процедури проведення.

Деталі читайте на сайті Гадяцького ЦПРПП

Інформує директор Гадяцького ЦПРПП Сергій МАЙБОРОДА


Національний мультипредметний тест на максимальні 200 балів!

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив результати основної сесії НМТ-2023.

Ми з радістю вітаємо з блискучими досягненнями на національному мультипредметному тесті випускників закладів загальної середньої освіти Гадяцької міської територіальної громади, які отримали за результатами тестування найвищі бали:

- випускницю Гадяцького ліцею № 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради ВАСИЛЕНКО Альбіну: математика – 200 балів;

-  випускницю Гадяцького ліцею № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради КЛЬОКТУ Вероніку: українська мова – 200 балів;

- випускника Гадяцького профільного ліцею імені Т.Г.Шевченка Полтавської обласної ради ЛОБОДУ Дмитра: українська мова – 200 балів;

- випускника Гадяцького профільного ліцею імені Т.Г.Шевченка Полтавської обласної ради СІРОМОЛОТА Дмитра: українська мова – 200 балів;

- випускницю Гадяцького ліцею № 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради ОГІЛЬКО Діану: англійська мова – 200 балів;

- випускницю Гадяцького опорного ліцею імені Лесі Українки Гадяцької міської ради ПАЛАДИЧ Анастасію: математика – 200 балів.

Зичимо нашим абітурієнтам успіхів у всіх справах та планах. Нехай кожен ваш день дарує масу шансів для того, щоб стати ще більш успішною людиною. Знаючи ваш потенціал, навіть не сумніваємося, що ви матимете ще більш значні здобутки у майбутньому.

Висловлюємо щиру вдячність педагогам за високу професійну майстерність, творчість, вміння навчати учнів та формувати успішні особистості.

Щирі вітання батькам, діти яких гідно підтримують імідж нашого краю.

Інформує директор Гадяцького ЦПРПП Сергій МАЙБОРОДА


НМТ-2023: ОСНОВНА СЕСІЯ

Основні сесії національного мультипредметного тесту проходитимуть протягом червня в Україні та в 47 містах 30 інших країн.

Увага! З міркувань безпеки ми не публікуємо інформації про те, де відбудуться тестування, ні на сайті, ні на наших офіційних сторінці і спільноті у соцмережах. Наполегливо рекомендуємо учасникам не розголошувати, де й коли проходитиме тестування, адже від цього може залежати безпека і їхня, і організаторів НМТ.

Тестування відбуватиметься у дві зміни: перша – з 10:00, друга – з 15:00 за київським часом у всіх країнах, окрім США та Канади. За посиланням можна ознайомитися з інформацією про початок  тестування за місцевим часом у певній країні. В усіх містах США та Канади НМТ розпочинатимуть о 18:00 за Києвом, тобто о 08:00 у Сакраменто, о 09:00 в Едмонтоні, о 10:00 у Х’юстоні, об 11:00 у Детройті, Нью-Йорку та Торонто, о 12:00 у Монктоні. 

Допуск до тимчасових екзаменаційних центрів розпочнуть за 30 хв і припинять за 10 хв до початку тестування.

Для допуску до ТЕЦ потрібно пред’явити сертифікат учасника НМТ та оригінал  документа, що посвідчує особу / його цифровий аналог в додатку Єдиного державного вебпорталу електронних послуг «Дія». Якщо є змога, рекомендуємо мати роздруковане запрошення. 

Також важливо взяти із собою ручку і за бажанням пляшечку питної води. Паперові чернетки будуть надані кожному учаснику / кожній учасниці в аудиторії тестування.

Увага! Якщо учасник / учасниця запізниться або при вході до ТЕЦ не пред’явить документа, що посвідчує особу,   його / її не допустять до участі в НМТ. 

Рекомендуємо учасникам:

  • напередодні НМТ ознайомитися з відеоінструкцією «НМТ: Онлайн-тестувальник», корисні поради якої дадуть змогу упевненіше почуватися під час тестування, правильно позначати відповіді на завдання різних форм, за потреби змінювати їх;
  • під час проходження НМТ уважно послухати промову інструктора; якщо потрібна допомога / роз’яснення щодо функцій тестувальника ‒ звертатися до інструктора; у разі надзвичайної ситуації / оголошення повітряної тривоги ‒ дотримуватися вказівок персоналу ТЕЦ. 

Протягом часу, відведеного на виконання завдань НМТ, учасникам заборонено мати при собі або на своєму робочому місці речі, що не передбачені процедурою проведення тестування. Їх учасники мають залишити в спеціально відведеному місці в аудиторії.  

Якщо з поважних причин учасник / учасниця не зможе взяти участі в основній сесії НМТ, він / вона може подати протягом трьох робочих днів із дня проведення тестування заяву щодо участі в НМТ під час додаткових сесій.

Очевидно, що запізнення не є поважною причиною, тож рекомендуємо заздалегідь подбати про те, щоб вчасно дістатися до ТЕЦ. 

Учасник / учасниця, який / яка брав / брала участь в основній сесії НМТ, але не зміг / не змогла розпочати або завершити роботу над тестом, також може подати заяву щодо участі в НМТ під час додаткових сесій у день проведення НМТ через відповідального за ТЕЦ або протягом трьох робочих днів із дня проведення тестування.

За матеріалами з сайту УЦОЯО


НМТ-2023: ВИ ЗАПИТУЄТЕ — МИ ВІДПОВІДАЄМО

За тиждень розпочнеться основна сесія національного мультипредметного тесту. Зареєстровані учасники вже сформували й роздрукували запрошення зі своїх персональних сторінок та володіють інформацією про дату, час  і місце проведення НМТ.

Тих, хто хоче  більше довідатися про особливості проходження НМТ, УЦОЯО запрошує долучитися 31 травня 2023 року  о 15:00 год. до розмови із представниками Українського центру оцінювання якості освіти YouTube-каналі. З неї цьогорічні учасники  й учасниці тестування, їхні батьки та вчителі дізнаються відповіді на всі свої запитання про НМТ. Зокрема, на такі: які документи потрібно взяти із собою на тест? як відбуватиметься допуск учасників до тимчасового екзаменаційного центру? який функціонал є в тестувальнику?  яких правил потрібно дотримуватися під час тестування? як діяти в окремих нестандартних ситуаціях?
Це другий ефір із низки випусків «НМТ-2023: ви запитуєте — ми відповідаємо» від команди Українського центру оцінювання якості освіти.
Поставити запитання можна до 12:00 год. 31 травня 2023 року за посиланням.

За матеріалами з сайту Українського центру оцінювання якості освіти


ДЕМОНСТРАЦІЙНИЙ ТЕСТ ІЗ БІОЛОГІЇ

Пропонуємо потенційним учасникам НМТ виконати у спеціальному онлайн-середовищі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти 30 завдань із біології.

Зауважте, що за структурою, типами завдань, тривалістю їх виконання демонстраційний варіант аналогічний вступному тесту, однак інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному НМТ.

Як під час проходження демонстраційного тесту, так і на реальному тестуванні ви зможете вибирати послідовність виконання завдань, за потреби повертатися до того чи того завдання, змінювати варіант відповіді, а після завершення роботи отримаєте результат тестування з цього предмета. 

Якщо у вас наразі повільний інтернет або немає можливості працювати протягом 60 хвилин за комп’ютером / з планшетом / телефоном ー завантажте файл із  демонстраційним варіантом тесту з біології на свій пристрій, виконайте завдання і звірте свої відповіді з правильними. 

Деталі на сайті УЦОЯО


НМТ-2023: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ

3 квітня розпочнеться реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті.  Триватиме вона до 3 травня. 

Український центр оцінювання якості освіти забезпечить її в безпаперовій формі. Аби  створити  персональні кабінети, вступникам потрібно буде скористатися спеціальним сервісом, розміщеним на нашому вебсайті. Ця функція  активується одночасно з початком реєстрації. 

Щоб зареєструватися для участі в НМТ, потенційному вступнику потрібно самостійно створити персональний кабінет на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти та виконати в ньому такі дії:

  • унести особисті дані й інформацію щодо участі в НМТ;
  • завантажити в електронній формі сканкопії та/або фотокопії реєстраційних документів;
  • підтвердити бажання взяти участь у НМТ;
  • надіслати внесену інформацію та копії документів на обробку до регіонального центру;
  • сформувати Сертифікат НМТ 2023 року. 

Копії яких документів знадобляться для реєстрації? Ось перелік:

  1. паспортний документ або інший документ, що посвідчує особу, на підставі якого здійснюється реєстрація для участі в НМТ;
  2. документ, що підтверджує інформацію про освіту: довідка з місця навчання, яка підтверджує, що особа завершує здобуття повної загальної середньої освіти у 2023 році (для цьогорічних випускників), або свідоцтво про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років);
  3. документ, що підтверджує внесену інформацію про  реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП): картка платника податків або паспорт громадянина України, до якого внесено дані про РНОКПП.

За потреби додати копії:

  • свідоцтва про зміну імені, та/або свідоцтва про шлюб, та/або свідоцтва про розірвання шлюбу (для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних);
  • медичного висновку про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання за формою первинної облікової документації № 086-3/о «Медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання», затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900 (для осіб з особливими освітніми потребами);
  • нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою);
  • документа, що підтверджує причину невнесення інформації про РНОКПП;
  • документа, що підтверджує причину, яка унеможливлює участь в основних сесіях НМТ.

Важливо! Кожна копія документа, яку потенційний учасник НМТ буде завантажувати в персональному кабінеті, повинна бути сканованою або сфотографованою копією його оригіналу у вигляді окремого файла у форматі .png або .jpg розміром не більше 1 Мб; зображення повинно бути чітким та повнорозмірним (без обрізань сторін документа); текст на зображенні має бути розбірливим і вільно читатися.

Також під час реєстрації вступник матиме змогу вибрати предмет додаткового блоку. А ще населений пункт в Україні або за кордоном, де він перебуватиме в дні проведення НМТ – цю інформацію буде використано для розподілу учасників за тимчасовими екзаменаційними центрами.

Зважте на те, що навчальні предмети, які увійшли до основного блоку НМТ, – українська мова та математика, – будуть автоматично зазначені в сервісі реєстрації, тож вступникові потрібно буде вибрати із запропонованого переліку лише один із предметів другого блоку НМТ. Вибрати кілька предметів додаткового блоку не можна, адже НМТ буде цілісним (складатиметься з двох блоків, до яких входитиме три предмети), відтак реєстрація для проходження тестування з меншої або більшої кількості предметів неможлива.

Після надсилання інформації на обробку до 7 травня в персональному кабінеті можна буде вносити зміни до інформації про:

  • назву навчального предмета додаткового блоку, з якого вступник бажає пройти тестування;
  • населений пункт в Україні або за кордоном, де він перебуватиме в дні проведення НМТ;
  • потребу в проходженні НМТ під час додаткових сесій. 

Підтвердженням факту реєстрації для участі в НМТ є Сертифікат. Його вступник матиме змогу сформувати у своєму персональному кабінеті в разі підтвердження регіональним центром реєстрації вступника для участі в НМТ. Ця функція стане доступною не пізніше ніж через сім календарних днів із дня надсилання інформації на обробку.

Деталі на сайті УЦОЯО


ДЕМОНСТРАЦІЙНИЙ ТЕСТ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

 

Пропонуємо потенційним учасникам тестування виконати завдання  з англійської мови.

Онлайновий тест  із цього предмета вже доступний на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти за посиланням

Як під час проходження демонстраційного тесту, так і на реальному тестуванні ви зможете вибирати послідовність виконання завдань, за потреби повертатися до того чи того завдання, змінювати варіант відповіді, а після завершення роботи отримаєте результат тестування з цього предмета. 

Якщо у вас наразі повільний інтернет або немає можливості працювати протягом 60 хвилин за комп’ютером / з планшетом / телефоном ー завантажте файл із  демонстраційним варіантом тесту з англійської мови на свій пристрій, виконайте завдання і звірте свої відповіді з правильними. 

Зауважте, що в тестах з іноземних мов на реальному тестуванні не буде завдань з відкритою формою відповіді, як не буде і завдань з аудіювання. 

Деталі на сайті УЦОЯО


Затверджено календарний план організації та проведення у 2023 році національного мультипредметного тесту (НМТ)

Тестування проходитиме у дві сесії:

основна: 5 червня – 23 червня;

додаткова: 11–24 липня.

Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі в основній сесії НМТ триватиме з 3 квітня до 3 травня 2023 року.

До 7 травня 2023 року зареєстрований учасник матиме змогу в персональному кабінеті внести зміни (вибрати інший предмет додаткового блоку чи змінити населений пункт в Україні/ за кордоном, у якому він бажає пройти НМТ).

У додатковий період (5–12 червня) зможуть зареєструватися особи, які не змогли з поважних причин зареєструватися для проходження НМТ під час основного періоду реєстрації; реєструвалися в основний період реєстрації, але яким було відмовлено в реєстрації для участі.

Не пізніше ніж за десять календарних днів до початку проведення основної сесії НМТ для зареєстрованих учасників з’явиться можливість завантажити зі своїх персональних сторінок запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ. Учасники ж додаткової сесії НМТ матимуть змогу дізнатися про дату, час і місце проведення тестування не пізніше ніж за три календарних дні до проведення додаткової сесії НМТ.

Інформацію про результати основної сесії НМТ за шкалою 100–200 балів буде розміщено на персональних сторінках учасників тестування до 28 червня 2023 року, додаткової сесії – до 29 липня 2023 року.

Деталі за цим посиланням.


Демонстраційний варіант завдань НМТ з фізики

Потенційні учасники НМТ, які планують вибрати третім предметом фізику, можуть виконати 20 завдань з цього предмета у спеціальному онлайн-середовищі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Зауважимо, що інтерфейс запропонованого онлайнового тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному НМТ, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їх виконання демонстраційний варіант аналогічний до вступного тесту. 

Також для тих учасників, у яких наразі повільний інтернет або немає можливості працювати протягом 60 хвилин за комп’ютером / з планшетом / телефоном, демонстраційний варіант тесту доступний за посиланням. Достатньо лише завантажити файл на свій пристрій, виконати завдання і звірити свої відповіді з правильними. 

Під час реального тестування у вас буде змога користуватися довідковими матеріалами (формулами), тож і тепер рекомендуємо працювати над завданням з опертям на них. 

Як під час проходження демонстраційного тесту, так і під час реального тестування ви зможете вибирати послідовність виконання завдань, за потреби повертатися до того чи того завдання, змінювати варіант відповіді, а після завершення роботи  отримаєте результати тестування з цього предмета. 

Перед початком виконання просимо вас правдиво відповісти на 4 запитання про себе ー це допоможе зібрати важливу для нас статистичну інформацію.

Деталі за посиланням.


 

Демонстраційний варіант завдань НМТ з історії України

Пропонуємо ознайомитися з демонстраційним варіантом завдань НМТ з історії України.

Потенційні учасники мають змогу пройти тест в онлайновому середовищі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти за цим посиланням. Зауважте, що інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному НМТ, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їх виконання демонстраційний варіант аналогічний вступному тесту. 

Отже, тест містить 30 завдань, на виконання яких відведено 60 хвилин. Зміст завдань відповідає програмі ЗНО з історії України (розділи 6–32) й  охоплює теми, що стосуються подій другої половини XVI – початку ХХІ ст.

Як під час проходження демонстраційного тесту, так і на реальному тестуванні ви зможете вибирати послідовність виконання завдань, за потреби повертатися до того чи того завдання, змінювати варіант відповіді, а після завершення роботи отримаєте результат тестування з цього предмета. 

Якщо у вас наразі повільний інтернет або немає можливості працювати протягом 60 хвилин за комп’ютером / з планшетом / телефоном ー завантажте файл із  демонстраційним варіантом тесту з історії України на свій пристрій, виконайте завдання і звірте свої відповіді з правильними. 

Додатково зауважимо, що на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти в рубриці «Підготовка до тестів» розміщено тренажер з історії України, метою якого є допомогти всім, хто готується до тестування з цього предмета, запам’ятати дати історичних подій, попрацювати онлайн із зображеннями українських історичних пам’яток та тестовими завданнями, що містять зображення історичних персоналій.

Деталі за посиланням.


Демонстраційний варіант завдань НМТ з математики

 

Пропонуємо потенційним учасникам тестування виконати завдання  з другого обов’язкового предмета ー  математики.

Онлайновий НМТ із математики доступний на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти за цим посиланням. Зауважте, що інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному НМТ, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їх виконання демонстраційний варіант аналогічний вступному тесту. 

Під час реального тестування у вас буде змога користуватися довідковими матеріалами (формулами), тож і тепер рекомендуємо працювати над завданнями з опертям на них. 

Як під час проходження демонстраційного тесту, так і на реальному тестуванні ви зможете вибирати послідовність виконання завдань, за потреби повертатися до того чи того завдання, змінювати варіант відповіді, а після завершення роботи отримаєте результат тестування з цього предмета. 

Якщо у вас наразі повільний інтернет або немає можливості працювати протягом 60 хвилин за комп’ютером / з планшетом / телефоном ー завантажте файл із  демонстраційним варіантом тесту з математики на свій пристрій, виконайте завдання і звірте свої відповіді з правильними. 

Деталі за посиланням.


 

НМТ-2023: ДЕМОНСТРАЦІЙНИЙ ТЕСТ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Модель вступної кампанії уже визначена: вступники на перший курс закладів вищої освіти проходитимуть національний мультипредметний тест (НМТ). Іспит не буде складнішим за традиційне тестування на ЗНО. Щоб переконатися в цьому, навчитися розподіляти час на виконання завдань із різних предметів, визначити теми, над якими варто ретельніше попрацювати, абітурієнтам потрібно буде виконати завдання демонстраційних варіантів НМТ.  

Не пізніше травня ми розмістимо  тренувальні матеріали з усіх навчальних предметів, а сьогодні  пропонуємо вам завдання з української мови.   

Зауважте, що тест розміщено в спеціальному онлайн-середовищі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти. Інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному НМТ, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їх виконання демонстраційний варіант аналогічний до вступного тесту. 

На роботу з блоком демонстраційного варіанта «Українська мова» ви матимете 60 хвилин, протягом яких потрібно буде виконати 30 завдань.

Як під час проходження демонстраційного тесту, так і під час реального тестування ви зможете вибирати послідовність виконання завдань, за потреби повертатися до того чи того завдання, змінювати варіант відповіді, а після завершення роботи  отримаєте результати тестування з цього предмета. 

Перед початком виконання просимо вас правдиво відповісти на 4 запитання про себе ー це допоможе зібрати важливу для нас статистичну інформацію. Нині багато потенційних учасників одночасно використовує тестувальник, тому можливі певні затримки у його роботі. Не хвилюйтеся:  на реальному тестуванні такого не буде, адже кількість одночасних користувачів організатори будуть обмежувати.  Якщо ви не змогли відкрити тестувальника, спробуйте скористатися іншим браузером, а також перевірте налаштування систем безпеки на вашому комп’ютері / планшеті / телефоні.

Якщо у вас наразі повільний інтернет або немає можливості працювати протягом 60 хвилин за комп’ютером / з планшетом / телефоном –  завантажте файл із демонстраційним варіантом НМТ на свій пристрій, виконайте завдання і звірте свої відповіді з правильними. 

Стежте за нашим сайтом ー так ви зможете якнайшвидше дізнаватися актуальну інформацію про НМТ.


Щодо використання в роботі презентації з відеокоментарями «НМТ-2023: ви запитуєте — ми відповідаємо» від УЦОЯО

З метою інформування всіх зацікавлених щодо національного мультипредметного тесту 2023 року рекомендуємо ознайомитись із презентацією з відеокоментарями «НМТ-2023: ви запитуєте — ми відповідаємо» від Українського центру оцінювання якості освіти.

У презентації надані відповіді на питання: чим НМТ-2023 відрізнятиметься від минулорічного, якими будуть зміст, структура й оцінювання кожного предмета НМТ, як відбуватиметься реєстрація для участі у вступному випробуванні, коли і де потенційні учасники / учасниці проходитимуть тестування та як визначатимуть результати для вступу.
https://testportal.gov.ua//wp-content/uploads/2023/02/2023_NMT_strim.pdf
https://www.youtube.com/live/MqQ0q8C3614?feature=share
Просимо довести зазначену інформацію до випускників-здобувачів повної загальної середньої освіти, їх батьків та педагогічної спільноти.


ЗНО у 2023 році проведуть з 12 предметів


Зовнішнє незалежне оцінювання випускників 11 класів у 2023 році проводитиметься з 22 травня до 14 липня. До переліку навчальних предметів, з яких буде проведено ЗНО,  включено 12 тестових предметів. Відповідні терміни та перелік передбачені наказом Міністерства освіти і науки України.

Учасники ЗНО матимуть можливість безкоштовно пройти зовнішнє оцінювання не більш як із п’яти навчальних предметів.

Також, за бажанням, кожний вступник до закладів вищої освіти зможе обрати додаткову кількість предметів для проходження ЗНО, оплативши їхню вартість.

До переліку навчальних предметів, з яких буде проведено ЗНО, включено традиційний для довоєнного часу список з 12 тестових предметів. Зокрема – українську мову, українську мову і літературу, математику, історію України, біологію, географію, фізику, хімію та чотири іноземних мови: англійську, іспанську, німецьку й французьку.

Зовнішнє незалежне оцінювання з математики (завдання рівня стандарту) та історії України (період 1914 рік – початок XXI століття) здійснюватиметься лише для проведення державної підсумкової атестації.


2021/2022 навчальний рік


ВИСЛОВЛЮЄМО ПОДЯКУ ВСІМ ПРИЧЕТНИМ ДО ПРОВЕДЕННЯ НМТ-2022


Тестування для абітурієнтів Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської, Заводської, Лохвицької, Сенчанської, Зіньківської, Охтирської територіальних громад відбувалося в спеціальному тимчасовому екзаменаційному центрі, що діяв у м. Гадячі та був забезпечений необхідною технікою та обладнанням. Роботу центру забезпечували: відповідальна, помічнця відповідальної, 8 старших інструкторів. У нашому місті проведено основну, додаткову і спеціальну сесії НМТ, учасниками яких стали 491 абітурієнт та абітурієнтка.

Комунальна установа «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради висловлює щиру подяку всім причетним до проведення НМТ-2022: УЦОЯО, Харківському РЦОЯО, Департаменту освіти і науки Полтавської обласної військової адміністрації, Полтавській академії неперервної освіти ім. М.В.Остроградського, Гадяцькій міській раді, органам управління освітою, господарській групі відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради, педагогічним працівникам, керівникам закладів загальної середньої, професійно-технічної та вищої освіти, відповідальній та помічниці відповідальної за тимчасовий екзаменаційний центр у місті Гадячі, відділенню поліції № 1 м. Гадяч Миргородського РВП ГУНП в Полтавській області, Миргородському РУ Головного управління ДСНС України, Гадяцькій філії АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО», інтернет-провайдеру «Аватор» у місті Гадячі за віддані сили, професіоналізм, старанність та сумлінність виконання обов’язків під час організації, проведення національного мультипредметного тесту у нашому місті.

Особливу подяку висловлюємо всім учасникам НМТ-2022, які чітко дотримувалися процедури проведення тестування, за ваш високий рівень культури, проявлену повагу до працівників ТЕЦ та один до одного.

Нехай для вас, дорогі друзі, новий 2022/2023 навчальний рік стане відправною точкою до підкорення нових вершин. І найголовніше – перемоги над російським агресором.

Дякуємо Збройним Силам України! Віримо в нашу Перемогу!


Вступники, які не змогли зареєструватися для участі в тестуванні в основний і додатковий періоди, матимуть змогу це зробити 12-15 серпня

Наказом МОН унесено зміни до Календарного плану організації та проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту і передбачено спеціальний період реєстрації для участі в НМТ.

Щоб узяти участь у спеціальній сесії НМТ, вступникам, які ще не зареєструвалися для участі в тестуванні, потрібно:

12-15 серпня створити реєстраційну картку, бланк якої автоматично формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на вебсайті УЦОЯО. Сформувати комплект документів, що містить оформлену реєстраційну картку, копію паспорта, копію документа про повну загальну середню освіту (за потреби медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання за формою № 086-3/о), і надіслати його до того регіонального центру оцінювання якості освіти, адресу якого зазначено в контрольно-інформаційному листі, сформованому разом із реєстраційною карткою.

Якщо немає змоги скористатися засобами поштового зв’язку, документи можна надіслати на електронну адресу відповідного регіонального центру, вказану в реєстраційному повідомленні. У темі листа слід зазначити своє прізвище, а також те, що це реєстраційні документи. Наприклад: Шевченко_реєстраційні документи.

з 24 серпня дізнатися свій логін і пароль, правильно увівши дані до спеціального сервісу «Отримання доступу до Інформаційної сторінки учасника ЗНО-2022/НМТ-2022». Важливо уважно вводити персональні дані.

25-30 серпня ー на Інформаційній сторінці учасника вибрати населений пункт для проходження НМТ;

5-7 вересня ー остаточно визначатися з вибором населеного пункту для проходження НМТ, указати його назву на Інформаційній сторінці;

до 10 вересня ー отримати запрошення з інформацією про місце розташування тимчасового екзаменаційного центру для проходження НМТ, датою та часом початку тестування;

12-16 вересня ー взяти участь у спеціальній сесії НМТ.

Зауважте, що вступники, які під час основного чи додаткового періодів реєстрації сформували реєстраційні картки на сайті Українського центру і надіслати документи до відповідного регіонального центру, однак з тих чи тих причин не змогли підтвердити своєї участі в НМТ, ПОВТОРНО НЕ РЕЄСТРУЮТЬСЯ, а з 25 до 30 серпня підтверджують бажання проходити тестування у спеціальну сесію.


НМТ на 200 балів: рекордна кількість випускників закладів загальної середньої освіти наших громад отримала максимальний бал

Комунальна установа «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради інформує, що Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив перші результати НМТ-2022.

Ми щиро вітаємо 6 учасників НМТ-2022 Гадяцької, Великобудищанської і Лютенської територіальних громад, які отримали за результатами тестування 200 балів:

випускника Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради (тепер – Гадяцький ліцей № 2 імені Михайла Драгоманова) БАСАРАБА Станіслава: українська мова – 200 балів, математика – 200 балів, історія України – 200 балів;

випускницю Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради (тепер – Гадяцький ліцей № 2 імені Михайла Драгоманова) ФАТИКОВУ Дарію: математика – 200 балів;

випускника Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені Івана Виговського Гадяцької міської ради (тепер – Гадяцький ліцей № 3 імені Івана Виговського) РІШКА Антона: математика – 200 балів;

випускника Гадяцького опорного ліцею І-ІІІ ступенів імені Лесі Українки Гадяцької міської ради (тепер – Гадяцький опорний ліцей імені Лесі Українки) ЛУКАША Дмитра: математика – 200 балів;

випускника Рашівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Лютенської сільської ради (тепер – Рашівський ліцей) ТЕРЕЩЕНКА Мирослава: українська мова – 200 балів;

випускника Мартинівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Великобудищанської сільської ради БУРАГОВА Дмитра: історія України – 200 балів.

Зичимо нашим абітурієнтам успіхів у всіх справах та планах. Нехай кожен ваш день дарує масу шансів для того, щоб стати ще більш успішною людиною. Знаючи ваш потенціал, навіть не сумніваємося, що ви матимете ще більш значні здобутки у майбутньому.

Щирі вітання батькам і педагогам, учні яких гідно підтримують імідж нашого краю!


Розпочався другий етап підтвердження участі в додатковій сесії НМТ

1 серпня 2022 року, розпочався другий етап підтвердження участі в додатковій сесії НМТ, що буде здійснюватися через інформаційну сторінку bit.ly/3OLr2c3

Цей етап також повинні пройти учасники основної сесії, які не з’явилися для складання тестування.

До 10 серпня на Інформаційній сторінці учасника bit.ly/3OLr2c3 потрібно вибрати із запропонованого переліку назву населеного пункту, в якому зручніше буде складати тестування в період проведення додаткової сесії.

Докладніше: bit.ly/3QagdAd

 

 

 


ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ОСНОВНОЇ СЕСІЇ НМТ: ЯК І ДЕ ДІЗНАТИСЯ РЕЗУЛЬТАТИ!

Український центр оцінювання якості освіти інформує, що певна частина вступників вже пройшла НМТ. Одразу після тестування учасники бачили на екранах своїх моніторів, скільки набрали тестових балів, тож могли визначити свої результати за шкалою 100–200 балів, самостійно попрацювавши з відповідними таблицями за покликанням: https://testportal.gov.ua//wp-content/uploads/2022/07/Tablytsi-perevedennya_NMT-1.pdf

Однак для подання документів до закладів вищої освіти цього недостатньо: результати учасників мають бути опрацьовані, розміщені на їхніх інформаційних сторінках і згодом передані до ЄДЕБО.

Усі учасники основної сесії НМТ отримають свої результати на інформаційних сторінках до 12 серпня, утім Український центр оцінювання якості освіти робить усе можливе, щоб очікування було не надто тривалим, тому приблизно через 7–8 днів після проходження окремим учасником / окремою учасницею тесту на його / її інформаційній сторінці буде показно результат і в тестових балах, і за шкалою 100–200 балів, за покликанням: https://zno.testportal.com.ua/info/login

Зауважимо, що після отримання результатів кожного дня проведення НМТ ми опрацьовуємо дані тестування, аналізуємо їх у розрізі можливих технічних та інших проблем. Так, окремі учасники зазначали про незбережені відповіді, натомість бачимо, що відповіді на завдання збережені коректно. Приємною новиною для деяких учасників є те, що вони отримають на 1 бал з історії України більше, ніж бачили на своєму екрані, адже після опрацювання матеріалів ми виявили технічну помилку, яка завадила правильне автоматичне визначення результатів.

Періодично заходьте на свої інформаційні сторінки, щоб не пропустити важливої інформації. Учасникам, які ще не пройшли тестування, варто переглянути відео про користування онлайн-тестувальником, за покликанням: https://www.youtube.com/watch?v=dKfbFB7qHwc

ー воно допоможе уникнути зайвих хвилювань і отримати найвищий результат.


ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ І УЧАСНИЦЬ НАЦІОНАЛЬНОГО МУЛЬТИПРЕДМЕТНОГО ТЕСТУ!

ТЕЗИ ЩОДО СКЛАДАННЯ НМТ та роботи тимчасового екзаменаційного центру:

1).Тестування відбувається на платформі Open Edx.

2).Учасники НМТ повинні мати з собою ПАСПОРТ (документ, що посвідчує особу) і ЗАПРОШЕННЯ.

3).Радимо учасникам НМТ взяти з собою ПЛЯШКУ ВОДИ (без етикетки) та РУЧКУ.

4).Допуск учасників до тимчасового екзаменаційного центру відбувається за 30 хвилин та припиняється за 10 хвилин до початку тестування. Учасників, які ЗАПІЗНИЛИСЯ, до ТЕЦ НЕ ДОПУСКАЮТЬ.

5).Проведення тестування:

1 зміна – о 10:00 год.

2 зміна – о 15:00 год.

6).Якщо зникає Інтернет під час тестування – занесені відповіді учасників національного мультипредметного тесту зберігаються. Проте на вирішення цієї проблеми дається 1 година 15 хвилин.. Повітряні тривоги під час тестування не можуть сумарно перевищувати більше 1 години 15 хвилин. У випадку перевищення вказаного часу учасники НМТ зможуть взяти участь У ДОДАТКОВІЙ СЕСІЇ.

7).Якщо повітряна тривога – усі свої речі учні ЗАБИРАЮТЬ ДО СХОВИЩА.

8 ).Допоміжні матеріали для тесту – будуть лише в електронному форматі.

9).Учасники результати тесту отримають на екрані ОДРАЗУ після проходження НМТ.

10).Дитина може виходити до туалета стільки разів, СКІЛЬКИ ЇЙ ПОТРІБНО. Але час до тестування їй НЕ ДОДАЄТЬСЯ.

11).Випити ліки під час тестування учасник МОЖЕ.

12).Після завершення тесту, учасники МАЮТЬ залишити свої чернетки в ТЕЦ.


Щоб зареєструватися для участі в ДПА/ЗНО, потрібно:

Створити й заповнити реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися» https://bit.ly/3AR0pvD

Варто звернути особливу увагу на вибір навчальних предметів для проходження ДПА/ЗНО.

Підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти.

Отримати у закладі освіти Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання.

Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до березня 2022 року.


Що відомо про ЗНО 2022 року?

Наказом Міністерства освіти і науки України від 05.05.2021 № 498 "Деякі питання проведення у 2022 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти" врегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року.

Зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься з 23 травня до 15 липня.

Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з п'яти навчальних предметів за рахунок коштів державного бюджету, та більшу кількість - за рахунок коштів фізичних і юридичних осіб у встановленому законодавством порядку. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з дванадцяти навчальних предметів: українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Випускникам старшої школи закладів загальної середньої освіти 2022 року, а також учням (слухачам, студентам) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які 2022 року завершать здобуття повної загальної середньої освіти, результати зовнішнього незалежного оцінювання з чотирьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації.

Ці учасники мають обов’язково скласти:

  • українську мову або українську мову і літературу (субтест "атестаційні завдання");

  • математику;

  • історію України або іноземну мову (на вибір учасника);

  • ще один предмет з переліку (історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

Здобувачі освіти, які для проходження державної підсумкової атестації вибрали третім навчальним предметом історію України, можуть вибрати четвертим навчальним предметом іноземну мову і навпаки. Здобувачі освіти, які вибрали третім навчальним предметом одну з іноземних мов, можуть вибрати четвертим навчальним предметом іншу іноземну мову.

У 2022 році здобувачі повної загальної середньої освіти, які бажають, щоб результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови їм було зараховано як оцінку за державну підсумкову атестацію, і вивчають цю мову на рівні стандарту або академічному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань рівня стандарту. Випускники, які вивчають іноземну мову на профільному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання усіх завдань тесту.

За підсумками проходження ЗНО з української мови і літератури встановлюються результати за рейтинговою шкалою 100 - 200 балів з української мови і літератури (за підсумками виконання всіх завдань сертифікаційної роботи для учасників зовнішнього оцінювання, які подолають поріг "склав / не склав") та з української мови (за підсумками виконання завдань субтесту "Атестаційні завдання" для учасників зовнішнього оцінювання, які подолають поріг "склав / не склав" у межах цього субтесту).

За підсумками проходження зовнішнього оцінювання з інших навчальних предметів, зазначених у переліку, установлюються результати за рейтинговою шкалою 100 - 200 балів за підсумками виконання всіх завдань відповідної сертифікаційної роботи для учасників зовнішнього оцінювання, які подолають поріг "склав / не склав".


2020/2021 навчальний рік

У Гадячі проведено зовнішнє незалежне оцінювання з географії 2021 року

15 червня 2021 року тестуванням з географії завершено проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році в Гадячі. У нашому місті працювало два пункти ЗНО на базі: Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені Івана Виговського, Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки.

Участь в тестуванні з географії взяли 273 випускники закладів освіти Гадяцької, Лохвицької, Заводської, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської та Сенчанської територіальних громад і випускники минулих років, що становить 72,8 % від загальної кількості зареєстрованих учасників ЗНО з географії. Роботу пунктів тестування забезпечили 64 педагогічних працівники, медичні працівники, працівники Національної поліції та служби охорони, уповноважені особи УЦОЯО.

На пунктах тестування було дотримано всіх протиепідемічних заходів, визначених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 24.

Відрадно, що учасники зовнішнього оцінювання знову були відповідальними, дотримувались рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не забували, що безпека – спільна справа.

Тест з географії складався з 54 завдань, на виконання яких учасникам було відведено 150 хвилин.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи, дорівнює 90 балам.

За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з географії.

З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання 16 червня будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту.

Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з географії відбудеться 25 червня.

Розміщення результатів тестування з географії на інформаційних сторінках учасників ЗНО відбудеться не пізніше 30 червня. Цього ж дня будуть опубліковані таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до 12 балів та таблиця переведення тестових балів з географії у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Після цього заклади освіти отримають результати державної підсумкової атестації учнів, які виявили бажання складати ДПА з географії в 2021 році.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь у зовнішньому оцінюванні через об'єктивні причини та бажають взяти участь у додатковій сесії ЗНО, можуть до 22 червня подати до Харківського РЦОЯО документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Додаткова сесія тестування з географії відбудеться 14 липня.

Висловлюємо слова вдячності всім, хто забезпечив роботу пунктів тестування, за відповідальність, організованість та витримку.


У Гадячі проведено зовнішнє незалежне оцінювання з біології 2021 року

10 червня 2021 року тестуванням з біології продовжено проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році в Гадячі.

У нашому місті працювало два пункти ЗНО на базі: Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки, Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки.

Участь в тестуванні з біології взяли 221 випускник закладів освіти Гадяцької, Лохвицької, Заводської, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської та Сенчанської територіальних громад і випускники минулих років, що становить 72 % від загальної кількості зареєстрованих учасників ЗНО з біології. Роботу пунктів тестування забезпечили 58 педагогічних працівників, медичні працівники, працівники Національної поліції та служби охорони, уповноважені особи УЦОЯО.

На пунктах тестування було дотримано всіх протиепідемічних заходів, визначених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 24.

Відрадно, що учасники зовнішнього оцінювання  знову  були відповідальними, дотримувались рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не забували, що безпека – спільна справа.

Тест з біології складався з 50 завдань, на виконання яких учасникам було відведено 150 хвилин.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи, дорівнює 82 балам.

За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з біології.

З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання 11 червня будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту.

Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з біології відбудеться 24 червня.

Розміщення результатів тестування з біології на інформаційних сторінках учасників ЗНО відбудеться не пізніше 25 червня. Цього ж дня будуть опубліковані таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до 12 балів та таблиця переведення тестових балів з біології у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Після цього заклади освіти отримають результати державної підсумкової атестації учнів, які виявили бажання складати ДПА з біології в 2021 році.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь у зовнішньому оцінюванні через об'єктивні причини та бажають взяти участь у додатковій сесії ЗНО, можуть до 16 червня подати до Харківського РЦОЯО документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Додаткова сесія тестування з біології відбудеться 13 липня.

Висловлюємо слова вдячності всім, хто забезпечив роботу пунктів тестування, за відповідальність, організованість та витримку. Бажаємо сил, енергії, удачі, адже попереду ще у нашому місті ЗНО з географії.


У Гадячі проведено зовнішнє незалежне оцінювання з історії України 2021 року

04 червня 2021 року тестуванням з історії України продовжено проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році в Гадячі.

У нашому місті працювало три пункти ЗНО на базі: Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 3 імені Івана Виговського, Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки.

Участь в тестуванні з історії України взяли 451 випускник закладів освіти Гадяцької, Лохвицької, Заводської, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської та Сенчанської територіальних громад і випускники минулих років. Роботу пунктів тестування забезпечили 107 педагогічних працівників, медичні працівники, працівники Національної поліції та служби охорони, уповноважені особи УЦОЯО.

На пунктах тестування було дотримано всіх протиепідемічних заходів, визначених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 24.

Відрадно, що учасники зовнішнього оцінювання  знову  були відповідальними, дотримувались рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не забували, що безпека – спільна справа.

Тест з історії України складався з 60 завдань, на виконання яких учасникам було відведено 150 хвилин.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи, дорівнює 94 балам.

За вибором випускника результат виконання завдань №1–30 («Історія України ХХ – початку ХХІ століття») сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з історії України.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО з історії України, правильно виконавши всі завдання №1–30, що будуть зараховуватися як ДПА, дорівнює 47 балам.

З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання 7 червня будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту. Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з історії України відбудеться 24 червня.

Розміщення результатів тестування з історії України на інформаційних сторінках учасників ЗНО відбудеться 25 червня. Цього ж дня будуть опубліковані таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до 12 балів та таблиця переведення тестових балів з історії України у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Після цього заклади освіти отримають результати державної підсумкової атестації для учнів, які виявили бажання складати ДПА у 2021 році.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь у зовнішньому оцінюванні через об'єктивні причини та бажають взяти участь у додатковій сесії ЗНО, можуть до 10 червня подати до Харківського РЦОЯО документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Додаткова сесія тестування з історії України відбудеться 12 липня.

Висловлюємо слова вдячності всім, хто забезпечив роботу пунктів тестування, за відповідальність, організованість та витримку. Бажаємо сил, енергії, удачі, адже попереду ще у нашому місті ЗНО з біології та географії.


У Гадячі проведено зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури та української мови 2021 року

01 червня 2021 року тестуванням з української мови і літератури та української мови продовжено проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році в Гадячі.

У нашому місті працювало чотири пункти ЗНО: по одному на базі Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 3 імені Івана Виговського і два на базі Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки.

Участь в тестуванні з української мови і літератури взяли 477, з української мови – 131 випускник закладів освіти Гадяцької, Лохвицької, Заводської, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської та Сенчанської територіальних громад і випускники минулих років. Роботу пунктів тестування забезпечили 186 педагогічних працівників, медичні працівники, працівники Національної поліції та служби охорони, уповноважені особи УЦОЯО.

На пунктах тестування було дотримано всіх протиепідемічних заходів, визначених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 24.

Відрадно, що учасники зовнішнього оцінювання знову були відповідальними, дотримувались рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не забували, що безпека – спільна справа.

Тест з української мови складався з 40 завдань. На його виконання учасникам було відведено 150 хвилин. Результат виконання всіх завдань тесту буде зарахований також під час прийому до закладів вищої освіти як конкурсний предмет «Українська мова» залежно від спеціальності, що визначено Умовами прийому до закладів вищої освіти. Також, за бажанням випускника, результат тесту може бути зарахований як державна підсумкова атестація з української мови.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна отримати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з української мови, дорівнює 74 балам.

Традиційний тест з української мови і літератури містив 67 завдань. Кожен учасник отримав можливість працювати над ним 210 хвилин. Результат виконання всіх завдань тесту буде використовуватись абітурієнтом під час вступу до закладів вищої освіти як конкурсний предмет «Українська мова і література».

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з української мови і літератури, дорівнює 116 балам.

З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2 червня будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту.

Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів тестів ЗНО з української мови і української мови та літератури відбудеться 24 червня.

Оголошення результатів тестування відбудеться 25 червня. Цього ж дня будуть опубліковані таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до 12 балів та таблиця переведення тестових балів у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Після цього заклади освіти отримають результати державної підсумкової атестації своїх учнів з української мови.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь у зовнішньому оцінюванні через об'єктивні причини та бажають взяти участь у додатковій сесії ЗНО , можуть до 7 червня подати до Харківського РЦОЯО документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Додаткове тестування з української мови та літератури відбудеться 9 липня.

 Висловлюємо слова вдячності всім, хто забезпечив роботу пунктів тестування, за відповідальність, організованість та витримку. Бажаємо сил, енергії, удачі, адже попереду ще у нашому місті ЗНО з історії України, біології та географії.


У Гадячі проведено зовнішнє незалежне оцінювання з математики 2021 року

28 травня 2021 року тестуванням з математики продовжено проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році в Гадячі.

У нашому місті працювало чотири пункти ЗНО: по одному на базі Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки, Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки і два на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 3 імені Івана Виговського.

Участь в тестуванні взяли 511 випускників закладів освіти Гадяцької, Лохвицької, Заводської, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської та Сенчанської територіальних громад і випускники минулих років. Роботу пунктів тестування забезпечили 130 педагогічних працівників, медичні працівники, працівники Національної поліції та служби охорони, уповноважені особи УЦОЯО.

На пунктах тестування було дотримано всіх протиепідемічних заходів, визначених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 24.

Відрадно, що учасники зовнішнього оцінювання були відповідальними, дотримувались рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не забували, що безпека – спільна справа.

Цього року тест ЗНО з математики був поділений на два рівні – стандарт і профільний. Тести двох рівнів відрізнялись кількістю завдань і часом на їхнє виконання.

Учасники тестування, які планують вступати до ЗВО, складали тест профільного рівня. Також цей тест складали учні, які вивчали математику на профільному рівні.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту профільного рівня, дорівнює 67 балам.

Максимальна кількість тестових балів за виконання тесту рівня стандарту дорівнює 50 балам.

З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання 31 травня будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту. Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з математики відбудеться 18 червня.

Розміщення результатів тестування з математики на інформаційних сторінках учасників ЗНО відбудеться 22 червня. Цього ж дня будуть опубліковані таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до 12 балів та таблиця переведення тестових балів з математики у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Після цього заклади освіти отримають результати державної підсумкової атестації своїх учнів з математики.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь у зовнішньому оцінюванні через об'єктивні причини та бажають взяти участь у додатковій сесії ЗНО, можуть до 3 червня подати до Харківського РЦОЯО документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Додаткове тестування з математики відбудеться 7 липня.

Висловлюємо слова вдячності всім, хто забезпечив роботу пунктів тестування, за відповідальність, організованість та витримку. Бажаємо сил, енергії, удачі, адже попереду ще у нашому місті ЗНО з української мови, української мови та літератури, історії України, біології та географії.


Стартувало проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання на пунктах тестування Гадяча

25 травня 2021 року тестуванням з англійської мови стартувало проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання на пунктах тестування Гадяча. Цього дня у нашому місті працював один пункт ЗНО на базі Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки (13 аудиторій).

Участь в тестуванні взяли 162 абітурієнти з закладів освіти Гадяцької, Лохвицької, Заводської, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської та Сенчанської територіальних громад, випускники минулих років. Роботу пунктів тестування забезпечили 32 прцівники пункту тестування, медичні працівники, працівники Національної поліції та служби охорони, уповноважена особа УЦОЯО.

На пунктах тестування було дотримано всіх протиепідемічних заходів, визначених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 24.

Учасники зовнішнього оцінювання були відповідальними, дотримувались рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання.

Тест з англійської мови складався з 59 завдань, на виконання яких учасникам було відведено 150 хвилин.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи, дорівнює 72 тестовим балам.

З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання 26 травня будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту. Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з англійської мови відбудеться 17 червня.

За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова птестація з англійської мови.

Розміщення результатів тестування з англійської мови на інформаційних сторінках учасників ЗНО відбудеться 18 червня. Цього ж дня будуть опубліковані таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до 12 балів та таблиця переведення тестових балів з англійської мови у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Після цього навчальні заклади отримають результати державної підсумкової атестації своїх учнів з англійської мови.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь у зовнішньому оцінюванні через об'єктивні причини та бажають взяти участь у додатковій сесії ЗНО, можуть до 31 травня подати до Харківського РЦОЯО документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Додаткове тестування з англійської мови відбудеться 1 липня.


У Гадячі проведено пробне ЗНО-2021

10 квітня 2021 року на двох пунктах тестування, що працювали на базі Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки Гадяцької міської ради проведено пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Метою даного тестування є ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

На пунктах тестування було дотримано всіх протиепідемічних заходів.

Відрадно, що учасники зовнішнього оцінювання були відповідальними, дотримувались рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не забували, що безпека – спільна справа.

Участь в тестуванні взяли 311 абітурієнтів з Гадяцької, Лохвицької, Заводської міських та Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сенчанської, Сергіївської сільських територіальних громад, що становить 92,8 % від зареєстрованих. Роботу пунктів тестування забезпечили 69 педагогічних працівників, медичні працівники, працівники Національної поліції. Дякуємо персоналу пунктів тестування за професіоналізм, відповідальність та сумлінне виконання покладених на них обов’язків!

Нагадуємо, що для всіх учасників пробного ЗНО-2021 буде доступна можливість завантажити тестові зошити з будь-яких предметів із переліку та пройти тестування вдома.

Учасники зможуть занести свої відповіді до сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» за покликанням (Харківський РЦОЯО) https://zno.testportal.com.ua/pzno/login 10-14 квітня. Результати пробного ЗНО будуть оприлюднені на інформаційних сторінках учасників до 16 квітня.

Важливо! Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.

Якщо учасник вирішить залишитися вдома, він зможе завантажити всі матеріали тестування, занести відповіді до спеціального сервісу, щоб визначити свої результати (Матеріали пробного ЗНО, зареєстровані учасники можутьотримати на пунктах тестування).


Міністерство освіти і науки України визначило дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році

Їх затвердили в наказі від 30 вересня №1210 , повідомили на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Отже, розклад ЗНО-2021 такий:

  • 21 травня відбудеться тестуванням з хімії;
  • 24 травня – з іспанської, німецької, французької мов;
  • 25 травня – з англійської мови;
  • 28 травня – з математики;
  • 1 червня – з української мови, української мови і літератури;
  • 4 червня – з історії України;
  • 7 червня – з фізики;
  • 10 червня – з біології;
  • 15 червня – з географії.

Реєстрація осіб для участів ЗНО триватиме з 1 лютого до 5 березня 2021 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2021 року.

До 30 квітня 2021 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

2019/2020 навчальний рік


Прес-реліз Харківського РЦОЯО від 09.12.2019 "Пробне ЗНО-2020 - необхідно спробувати"

Прес-реліз Харківського РЦОЯО від 07.11.2019 "Корисна інформація для учасника ЗНО-2020"

Прес- реліз Харківського РЦОЯО від 13.09.2019 "Що треба знати учаснику ЗНО-2020"

Наказом Міністерства освіти і науки України від 11.05.2019 № 635 "Деякі питання проведення в 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти" врегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року.

Зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься з 21 травня до 17 липня.

Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з одинадцяти навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Випускникам старшої школи закладів загальної середньої освіти 2020 року, а також учням (слухачам, студентам) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які 2020 року завершать здобуття повної загальної середньої освіти, результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Ці учасники мають обов’язково скласти:

  • українську мову і літературу;
  • математику або історію України (на вибір учасника);
  • ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

У 2020 році здобувачі повної загальної середньої освіти, які бажають, щоб результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови їм було зараховано як оцінку за державну підсумкову атестацію, і вивчають цю мову на рівні стандарту, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань рівня стандарту. Випускники, які вивчають іноземну мову на профільному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань рівня стандарту та профільного рівня.

Також 2020 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (української мови), математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) можуть зараховуватися як результати атестації для студентів закладів вищої освіти, які скористалися правом повторного складання ДПА у формі ЗНО.

Наказ Міністерства освіти і науки України від 09.07.2019 № 947 «Про підготовку до проведення в 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної освіти» 

ПРОГРАМИ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ. 3НО-2020

Українська мова і література

Математика

Історія України

Англійська мова

Німецька мова

Французька мова

Іспанська мова

Біологія

Географія

Фізика

Хімія


2018/2019 навчальний рік

До уваги педагогічних працівників та випускників 2019 року!

Прес-реліз Харківського РЦОЯО від 13.06.2019 "ЗНО-2019 наближається до фінішу"

Прес-реліз Харківського РЦОЯО від 17.05.2019 "Умови участі в додатковій сесії ЗНО-2019"

Прес-реліз Харківського РЦОЯО від 16.04.2019 "Важлива інформація для учасника ЗНО-2019"

Прес-реліз Харківського РЦОЯО від 15.03.2019 "Стартує пробне ЗНО - 2019"

Прес-реліз Харківського РЦОЯО від 19.02.2019 "Триває реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання - 2019"


Прес-реліз Харківського РЦОЯО від 18.01.2019 "Стартує реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання - 2019"


Прес-реліз Харківського РЦОЯО від 10.12.2018 "Про особливості реєстрації на пробне ЗНО у 2019 році"


Прес-реліз Харківського РЦОЯО від 12.11.2018 "Корисна інформація для учасника ЗНО-2019"


Прес-реліз Харківського РЦОЯО від 17.10.2018 "Що очікувати у ЗНО-2019"


06 лютого 2019 року методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова проведено інструктивно-методичну нараду заступників директорів закладів загальної середньої освіти м. Гадяча. На заході розглядалися питання щодо особливостей організації і проведення реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання у 2019 році, підготовку осіб, відповідальних за формування комплектів реєстраційних документів випускників, які складатимуть державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Читати далі


Наказом Міністерства освіти і науки України від 22 серпня № 931 "Деякі питання проведення в 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти" врегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.

Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з одинадцяти навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Випускникам старшої школи закладів загальної середньої освіти 2019 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Ці учасники мають обов’язково скласти:

– українську мову і літературу;

– математику або історію України (на вибір учасника);

– ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

У 2019 році випускники закладів загальної середньої освіти, які бажають, щоб результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови їм було зараховано як оцінку за державну підсумкову атестацію, і вивчають цю мову на стандартному або академічному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного рівня. Випускники, які вивчають іноземну мову на профільному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного й профільного рівнів.

Варто наголосити, що 2019 року зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, а також математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) (на вибір) проходитимуть учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які 2019 року завершать здобуття повної загальної середньої освіти. Таким учасникам результати тестування буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти.


2017/2018 навчальний рік

До уваги педагогічних працівників та випускників 2018 року!

Прес-реліз Харківського РЦОЯО від 18.05.2018 "Умови участі в додатковій сесії ЗНО-2018"


Прес-реліз Харківського РЦОЯО від 13.04.2018 "ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ для учасника ЗНО-2018"


Прес-реліз Харківського РЦОЯО від 17.01.2018 "СТАРТУЄ РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ-2018"

Вартість проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання (за один предмет) складає 129 гривень.

Прес-реліз Харківського РЦОЯО від 12.12.2017 "Про особливості реєстрації на пробне ЗНО у 2018 році"

Презентація "Пробне ЗНО-2018"

Буклет "Пробне ЗНО-2018"


Лист Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації від 24.10.2017 № 2875/02.01.-15 "Про проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи"

Інформаційний куточок "ЗНО-2018"

Інформація для ЗНЗ про порядок та особливості проведення у 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання, використання його результатів під час вступу до вищих навчальних закладів та зарахування як державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти з використанням уніфікованих матеріалів ХРЦОЯО


Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Особи, які зареєструються для участі в пробному тестуванні, матимуть можливість:

  • ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року;
  • виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
  • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
  • отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
  • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
  • навчитись ефективно розподіляти час;
  • оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість одного тестування для одного учасника визначає кожний регіональний центр оцінювання якості освіти окремо. Цю інформацію буде розміщено на сайтах регіональних центрів до 11 грудня.

Український центр оцінювання якості освіти видав наказ від 13.10.2017 № 150 "Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році" 

Реєстрація для участі в пробному ЗНО триватиме з 9 до 31 січня 2018 року. Зареєструватися можна буде на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 24 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов – 31 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, будуть оприлюднені на інформаційних сторінках 30 березня – з української мови і літератури, з інших предметів – 6 квітня.


Що нового очікувати у ЗНО-2018

 

 

 

 

Наказом Міністерства освіти і науки України від 19 вересня 2017 року № 1287затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.

Відповідно до наказу, реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 19 березня 2018 року. Змінювати реєстраційні дані учасники зовнішнього незалежного оцінювання зможуть до 2 квітня 2018 року.

До 30 квітня 2018 року зареєстровані учасники отримають на своїх інформаційних сторінках запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 22 травня до 13 червня. Тестування з математики відбудеться 22 травня, української мови і літератури – 24 травня, іспанської, німецької, французької мов – 29 травня, англійської мови – 1 червня, біології – 4 червня, історії України – 6 червня, географії – 8 червня, фізики – 11 червня, хімії – 13 червня.

Графік проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання буде оприлюднений до 30 квітня 2018 року. Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання окремих категорій осіб, які не мали змоги зареєструватися в основний період (учасники антитерористичної операції, особи з окупованого Криму та неконтрольованих територій Донбасу), триватиме з 3 до 21 травня 2018 року.

Інформація про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщена на інформаційних сторінках учасників тестування до 21 червня 2018 року. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, іноземних мов, математики, біології будуть оголошені до 15 червня, з історії України, географії, фізики, хімії – до 21 червня.


Особливості зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році (ХРЦОЯО)


8 вересня набув чинності наказ Міністерства освіти і науки України від 31.08.2017 № 1103 "Деякі питання проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти", що регулює проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.

Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право скласти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання пройде з одинадцяти предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Випускникам старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Ці учасники мають обов’язково скласти:

– українську мову і літературу;

– математику або історію України (на вибір учасника);

– ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

Зміст тестів відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, які затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 03.02.2016 № 77 "Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінюванню для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти".

У 2018 році для проведення зовнішнього незалежного оцінювання з англійської, іспанської, німецької та французької мов буде використано тести двох рівнів складності: рівня В1 і рівня В2. Новацією цих тестів буде також частина «Розуміння мови на слух», яка передбачатиме прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них.

Випускники старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року, які бажають зарахувати результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови як оцінку за державну підсумкову атестацію та вивчали цю мову на профільному рівні, мають складати відповідний предметний тест рівня В2.

Варто також наголосити на тому, що 2018 року зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури проходитимуть учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту. Таким учасникам результати тестування з цього предмета зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

Відповідальний за зміст сторінки

директор Гадяцького ЦПРПП Сергій МАЙБОРОДА

 

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень