A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Полтавської області

Заклад дошкільної освіти «Веснянка» комбінованого типу для дітей віком від 1 до 6 (7) років Гадяцької міської ради Полтавської області

Директор ЗДО «Веснянка»: Сизьон Катерина Дмитрівна

Адреса: вул. Шевченка, буд. 10, м. Гадяч, Полтавська область, 37300

Телефон: (05354) 2-28-67

Е-mail: dnzvesnyanka@meta.ua

Адреса веб-сайту: http://dnz-vesnyanka.at.ua

Заклад дошкільної освіти «Веснянка» комбінованого типу для дітей віком від 1 до 6 (7) років Гадяцької міської ради Полтавської області урочисто відкрито 13 лютого 1978 р. Першою завідуючою закладу стала Лугова Галина Миколаївна ( 1978-1979 рр.). Було відкрито 12 вікових груп у складі  360 дітей, більшість вихованців – діти працівників нафтогазової промисловості. Штат закладу освіти було повністю укомплектовано педагогічними працівниками, обслуговуючим персоналом.

Упродовж 1979-1980 рр. (завідуюча Репецька К.П., 1979 – 1988 рр.) додатково відкрито 3 групи у пристосованих  житлових будинках, які були приєднані до території. Кількість вихованців у 1980 р. – 450 дітей.

У 1996-1997 рр. (завідувач Гупало М.М., 1988-2003 рр.) обладнано спортивну залу, введено посади логопеда та практичного психолога. У зв’язку зі зменшенням контингенту дітей дошкільного віку закрилися три групи, що перебували у пристосованих будинках.

Рішенням 13 сесії 4 скликання Гадяцької міської ради від 13.11.2003 р. ясла-садок «Веснянка» НГВУ «Полтаванафтогаз» (8 вікових груп) було прийнято у комунальної власністі територіальної громади міста з назвою «Дошкільний навчальний заклад «Веснянка» м. Гадяч (ясла-садок загального розвитку для дітей віком від 1 до 7 років)». З 2004 р. по 2009 рр.  на базі дошкільного закладу  функціонують по 2 перші класи Гадяцької гімназії.

На сучасному етапі розвитку ЗДО «Веснянка» ліцензований обсяг на провадження освітньої діяльності закладу становить 225 осіб. Працює 10 вікових груп. З них для дітей ясельного віку – 3, садового – 7 (з них 1 логопедична, 1 з інклюзивною формою навчання).

Заклад  працює за п’ятиденним робочим тижнем; садові групи  протягом 10,5 годин на день, ясельні групи – 12 год.

Діяльність ЗДО «Веснянка» направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти: збереження та зміцнення фізичного і психічного здоров’я дітей, формування їх особистості, розвиток творчих здібностей і нахилів, забезпечення соціальної адаптації. Здійснюється навчальна, корекційна, компенсаційна, реабілітаційна робота з дітьми, які мають мовленнєві порушення з урахуванням вікових та індивідуальних особливостей. Цьому сприяє відповідна матеріально-технічна база. Функціонують кабінети: медичний, методичний, кабінет практичного психолога та вчителя-логопеда, кімната психологічного розвантаження, спортивний зал та спортивний майданчик, музичний зал, театр-студія «Веселка», міні-музей побуту «Українська світлиця», галерея репродукцій картин відомих художників, 11 міні-музеїв одного предмета.

Педагогічний колектив закладу налічує 26 осіб, серед яких: вихователь-методист, 20 вихователів, практичний психолог, інструктор з фізичної культури, два керівники музичні, вчитель-логопед.

Освітній процес ЗДО «Веснянка» базується на використанні новітніх педагогічних та комп’ютерних технологій. Перспективний педагогічний досвід поширюється  за допомогою мережі Інтернет. Не випадково, у 2017 році на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «На кращий Інтернет – сайт ДНЗ «Веснянка» у номінації «Інтернет-сайт дошкільних навчальних закладів загального розвитку» виборов І місце.

Педагоги та вихованці закладу є постійними учасниками та переможцями різних міських, обласних, всеукраїнських конкурсів та заходів, зокрема: у 2007 р. в обласному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах отримано ІІ місце; у 2014 р. в обласному огляді-конкурсі на кращий стан фізкультурно-масової та оздоровчої роботи – III місце, у 2018 р. на обласному конкурсі на краще родинне дерево «Нашому роду нема переводу» вихованці закладу стали переможцями – Гайдабура Іван (І місце), Кобрак Дмитро (ІІ місце).

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень