Склад апарату відділу

Бутенко Станіслав Миколайович - начальник відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради

Народився 8 березня 1969 року  в с. Велика Круча Пирятинського району Полтавської області. 1976 -1986 рр. навчався у Великокручанській середній школі. В 1986 році вступив на навчання до Полтавського державного педагогічного інституту  імені В.Г. Короленка, який закінчив у 1993 році та отримав кваліфікацію вчителя історії і правознавства. З 1987 по 1989 рік перебував на строковій службі в рядах збройних сил. З серпня 1993 року до січня 1995 року працював педагогом-організатором в Гадяцькій середній школі-інтернат. З січня 1995 року по жовтень 2006 року працював вчителем історії Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №4. З жовтня 2006 року по січень 2016 року працював директором Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №4. 5 січня 2016 року призначено начальником відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради.

Павленко Алла Миколаївна - головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту

Народилася 03 грудня 1986 року в м. Кобеляки Полтавської області. У 2004 році закінчила 11 класів Білицької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Після закінчення школи вступила до Полтавського державного педагогічного університету імені В.Г. Короленка на історичний факультет, після закінчення якого у 2008 році присвоєно кваліфікацію бакалавра педагогічної освіти, вчителя географії, у 2009 році - кваліфікація вчителя географії, історії, економіки. Організатор краєзнавчо-туристичної роботи; у цьому ж році - магістр педагогічної освіти, викладач географії. З серпня 2009 року працювала вчителем історії Римарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, з травня  2015 року  призначена директором цієї школи. З березня  2016 року призначена на посаду головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради.

Лукаш Любов Іванівна - головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту

Народилася 10 січня 1969 року в с. Біленченківка Гадяцького району Полтавської області. У 1975 році вступила до першого класу Біленченківської восьмирічної школи, яку успішно закінчила у 1984 році. У цьому ж році вступила до Кременчуцького педагогічного училища імені А.С.Макаренка. У 1988 році закінчила його з відзнакою за спеціальністю «вчитель початкових класів». 1989-1994 рр. навчалася заочно у Полтавському державному педагогічному інституті ім. В.Г.Короленка і отримала диплом за спеціальністю «педагогіка і методика початкового навчання». З 1988 по 2019 рік працювала вчителем початкових класів Оснягівського закладу загальної середньої освіти І ступеня, з 2003 року виконувала обов’язки його завідувача. З 01 жовтня 2019 року призначена на посаду головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради.

Скопець Ірина Сергіївна - секретар

Народилася 05 серпня 1987 року в с. Устивиця Великобагачанського району Полтавської області. В 2005 році закінчила Устивицьку загальноосвітню школу  І-ІІІ ступенів. В 2005 році вступила, а в 2008 році закінчила Полтавський нафтовий геологорозвідувальний технікум за спеціальністю "Діловодство". У 2013 році закінчила Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка, і отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Соціальна педагогіка". З листопада 2009 року  - спеціаліст І категорії кадрового та документального забезпечення Відділу Держкомзему у Великобагачанському районі. Червень 2012 року - грудень 2012 - фахівець із соціальної роботи Гадяцького ЦСССДМ. З 19 січня 2016 року призначена секретарем відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради.

Недовіс Юрій Миколайович - водій

Народився 8 березня 1978 року в с. Харківці Гадяцького району. У 1995 році закінчив Сарську середню школу. З 1995 по 1996 рік навчався в Гадяцькому СПТУ-47 за спеціальністю машиніст кранів автомобільних, який закінчив з відзнакою. З травня 1996 року по листопад 1997 року проходив військову службу в Прикордонних військах України. З 2007 року прийнятий в Гадяцьку спеціалізовану школу інтернат і переведений на посаду майстра виробничого навчання. У вересні 2013 року прийнятий   водієм у ПАТ "Гадячгаз", де працював до травня 2016 року. З 2016 року прийнятий на посаду водія відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради.