Заклад дошкільної освіти № 9 «Дзвіночок» комбінованого типу для дітей віком від 1 до 6 (7) років Гадяцької міської ради Полтавської області

Директор ЗДО № 9 «Дзвіночок»: Рубан Марія Іванівна

Адреса:  вул. Полтавська, буд. 119 а, м. Гадяч, Полтавська область, 37300

Телефон: (05354) 2-25-08

Е-mail: dnz9dzvinochok@meta.ua

Адреса веб-сайту: http://dnz9dzvinochok.ucoz.net

Приміщення закладу дошкільної освіти № 9 «Дзвіночок» комбінованого типу для дітей віком від 1 до 6 (7) років Гадяцької міської ради Полтавської області побудовано за типовим проектом у 1983 році, розраховане на 7 груп. Ліцензований обсяг на провадження освітньої діяльності закладу становить 125 осіб. Режим роботи – 10, 5 год.

У закладі створено відповідні умови для фізичного та психічного розвитку дітей, освітній процес проводиться на належному рівні. Головною метою діяльності ЗДО № 9 «Дзвіночок» є забезпечення цілісного розвитку дитини, її фізичних, інтелектуальних і творчих здібностей шляхом виховання, навчання, соціалізації та формування необхідних життєвих навичок.

У закладі дошкільної освіти № 9 «Дзвіночок» функціонує 6 груп: 1 група дітей раннього віку та 5 груп дітей дошкільного віку, з них: 2 – інклюзивні, в яких перебувають діти з особливими освітніми потребами, що дає змогу соціалізації цих дітей, розвитку їх комунікативних здібностей; 1 – санаторна  для дітей з частими та тривалими простудними захворюваннями.

ЗДО укомплектовано відповідно програмових та санітарно-гігієнічних вимог, має хорошу матеріальну-технічну та повністю устатковане електричне обладнання.

У закладі до послуг вихованців та колективу є в наявності – музична та спортивна зали, медичний блок (кабінет медичної сестри та ізолятор), методичний кабінет, кабінети психолога та музичного керівника, сольова кімната, басейн, 6 ігрових і 1 спортивний майданчик.

Освітній процес у ЗДО № 9 «Дзвіночок» здійснює колектив у складі: 16 педагогічних працівників, 3 – медичних, 16 – обслуговуючого персоналу. Заклад є активним учасником міських, обласних та Всеукраїнських заходів.

Запорукою успіху ЗДО – це згуртований педагогічний колектив, кожен член якого сповнений ентузіазму, енергії, бажання творити, сіяти світле і вічне у душах вихованців.