Директор ЗДО № 6 «Сонечко»: Москаленко Алла Борисівна

Телефон: (05354) 2-27-59

Е-mail: dnz6sonechko@meta.ua

Адреса веб-сайту: http://dnz6gadyach.at.ua

Заклад дошкільної освіти № 6 «Сонечко» Гадяцької міської ради Полтавської області почав свою роботу 5 листопада 1975 року. Знаходиться в типовому одноповерховому приміщенні, проектна потужність якого складає 53 дитячих місця від 2 до 6 (7) років. Ліцензований обсяг на провадження освітньої діяльності закладу становить 90 осіб.

Формування дитячого контингенту в закладі освіти відбувається відповідно до чинного законодавства України.

Головною метою ЗДО № 6 «Сонечко» є забезпечення реалізації права громадян на здобуття якісної дошкільної освіти, збереження й зміцнення здоров’я дітей, їх психічного, духовного, соціального, розумового та фізичного розвитку, створення комфортних умов для розвитку та саморозвитку дитини – дошкільника шляхом застосування інноваційних технологій в освітній процес.

У закладі функціонує 4 групи з денним режимом перебування дітей (10,5 год.), які комплектуються за віковими ознаками, з них:

-  1 –   І молодша група для дітей віком від 2 до 3 років;

-  1 –  ІІ молодша група для дітей віком від 3 до 4 років;

-  1 –  середня група для дітей віком від 4 до 5 років;

-  1 –  старша група для дітей віком від 5 до 6 (7) років.

Групові приміщення закладу дошкільної освіти забезпечені меблями та ігровим обладнанням, мають сучасний інтер’єр. Розвивальне середовище організовано з урахуванням інтересів дітей, і відповідає їх віковим особливостям.

Провадженням освітньої діяльності в закладі освіти займається досвідчений, злагоджений колектив однодумців. На сьогодні штат ЗДО № 6 «Сонечко» нараховує 23 особи, серед них: 10 педагогічних працівників, 13 працівників обслуговуючого персоналу. Професійний рівень педагогів знаходиться на достатньому рівні – шестеро мають вищу освіту, четверо –  середню спеціальну. Кваліфікаційний рівень: одному педагогу присвоєно звання «вихователь-методист»; чотири педагоги мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії», двоє – «спеціаліст другої категорії», решта – кваліфікаційну категорію «спеціаліст».

Колектив закладу дошкільної освіти № 6 «Сонечко» постійно працює над створенням позитивного іміджу закладу, адже робота ЗДО систематично висвітлюється у мережі Інтернет, зокрема: на офіційному веб-сайті закладу, на сторінках щоквартальної електронної газети «Сонечко» та на власній сторінці соціальної мережі «Facebook».

Педагоги та вихованці закладу є постійними учасниками різних міських, обласних, всеукраїнських конкурсів та заходів.

Заклад дошкільної освіти № 6 «Сонечко» Гадяцької міської ради Полтавської області працює наполегливо та творчо. Саме тому в ЗДО по родинному затишно і комфортно, а дітвора відчуває себе наче вдома.