Директор ЗДО № 10 «Казка»: Щухомет Валентина Миколаївна

Телефон: (05354) 2-24-35

Е-mail: dnz10kazka@meta.ua

Адреса веб-сайту: http://dnz10kazka.ucoz.net

Заклад дошкільної освіти № 10 «Казка» Гадяцької міської ради Полтавської області почав свою діяльність 18 листопада 1985 року. Приміщення ЗДО розраховане на 7 груп. Ліцензований обсяг на провадження освітньої діяльності закладу становить 150 осіб. Режим роботи – 10, 5 год.

Понад  30 років заклад гостинно відчиняє двері і запрошує малят у чарівний світ дитинства, пройнятий жвавим, веселим настроєм, працьовитістю і ласкою.

Діяльність закладу дошкільної освіти № 10 «Казка» направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти: збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров’я дітей; формування їх особистості, розвиток творчих здібностей та нахилів, забезпечення  соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту, виховання потреби в самореалізації та самоствердженні.

Освітній процес забезпечують 14 досвідчених педагогів, практичний психолог, 2 керівники музичні. Педагоги розуміють відповідальність перед батьками, суспільством за якість виховання та навчання дітей, удосконалюють форми, методи розробки, завжди у творчому пошуку, широко впроваджують в роботі з дітьми нові досягнення науки, педагогічні технології, будують педагогічний процес, орієнтуючись на індивідуальність, особистість дитини, враховуючи її здібності, задатки, навички.

Колектив закладу активно працює над питанням оздоровлення, охорона життя та здоров’я вихованців. Для зміцнення здоров’я дітей використовуються цілющі трави, природні фактори, загартування. У 2016/2017 навчальному році ЗДО № 10 «Казка» став переможцем  обласного Фестивалю ранкової зарядки «Рух заради здоров’я», а у 2017/2018 навчальному році виборов ІІ місце у номінації «Кращі міські дошкільні навчальні заклади» обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах.

Для створення оптимальних умов перебування дітей в ЗДО матеріально-технічна база постійно удосконалюється. Приміщення обладнані відповідно до сучасних вимог.

Заклад дошкільної освіти № 10 «Казка» Гадяцької міської ради Полтавської області – це дім, у якому на всіх дітей чекають не лише друзі і вихователі, а й веселі ігри, забави, цікаві екскурсії та чарівний світ казки.