Відділ освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Полтавської області

Організація роботи

Повідомлення про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади»

01 жовтня 2019 року у відділі освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради розпочато проведення перевірки щодо Лукаш Любові Іванівни, головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради, відповідно до Закону України «Про очищення влади».

Декларація Лукаш Любові Іванівни

Інформація про результати проведення перевірки

Лукаш Любові Іванівни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, відділом освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Лукаш Любові Іванівни, яка обіймає посаду головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Лукаш Л.І. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".