Гадяцька вечірня (змінна) школа Гадяцької міської ради Полтавської області

Директор Гадяцької вечірньої (змінної) школи: Бездудна Світлана Вікторівна

Адреса:  м. Гадяч, вул. Гетьманська, буд. 31, м. Гадяч, Полтавська область, 37300

Телефон: (05354) 2-06-07

Е-mail: bezdydna@gmail.com

Адреса веб-сайту: https://sites.google.com/site/gadiachvechscool

Гадяцька вечірня (змінна) школа Гадяцької міської  ради Полтавської області – заклад загальної середньої освіти  ІІ-III ступенів, що забезпечує реалізацію прав громадян, які не мають можливості навчатися в школах з денною формою навчання, на здобуття загальної середньої освіти з відривом або без відриву від виробництва.

Принцип роботи школи – спільна робота педагогічного колективу з закладами освіти, підприємствами по залученню працюючої молоді до навчання, створення умов для здобуття повної  загальної середньої освіти.

Термін навчання для учнів – 3 роки. Режим роботи школи – з понеділка по четвер, п’ятниця – консультаційний день. Заняття розпочинаються з другої половини дня для зручності учнів, які суміщають заняття з роботою чи навчанням на курсах, в професійно-технічних закладах освіти.

До Гадяцької вечірньої (змінної) школи зараховуються всі бажаючі, без обмежень за віком та місцем реєстрації. Перехід з інших закладів освіти здійснюється протягом року.

Сьогодні у школі навчається 31 учень. Причини, що приводять учнів до школи такі: тяжке матеріальне становище в сім’ї; бажання отримати освіту  та водночас працювати; отримувати спеціальність у закладах професійно-технічної освіти міста, паралельно здобувати загальну середню освіту; відраховані з інших закладів; повернулися з місць позбавлення волі та засудженні умовно; діти, які колись залишили навчання і пішли працювати, подорослішали і зрозуміли, що необхідно мати загальну середню освіту, щоб отримати вищу;  діти з неблагополучних сімей; учні, які повернулися з АТО (ООС).

Гадяцька вечірня (змінна) школа власного приміщення не має. Навчальні заняття проходять на базі ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище» та ДНЗ «Гадяцьке аграрне училище» згідно складеного  договору. Використання приміщень  (класні кімнати), комунальні послуги (світло, вода, тепло тощо) надаються дирекцією  закладів освіти безоплатно.

Одна із основних задач вечірньої школи, а у соціальному плані її місія, – усунення відхилень розвитку особистості, пов’язаних з освітою, і створення передумов для нормалізації процесу подальшого соціального становлення, тобто соціалізації особистості.