Гадяцький ліцей № 3 імені Івана Виговського Гадяцької міської ради

Телефон: (05354) 2-06-13

Е-mail: gadyacjka-shkola3@meta.ua

Адреса веб-сайту: https://hadiachschool3.webnode.com.ua

Гадяцький ліцей № 3 імені Івана Виговського Гадяцької міської ради Полтавської області – сучасний освітній заклад, який  працює над забезпеченням виконання Державного стандарту загальної середньої освіти, формуванням соціально активної, гуманістично спрямованої особистості зі свідомою громадянською позицією, готовою до професійного самовизначення.

Метою роботи педагогічного колективу  є організація командної взаємодії педагогів щодо впровадження інноваційних технологій, створення сприятливих умов для задоволення освітніх потреб, самореалізації кожної дитини, активізації її творчого потенціалу.

Cьогодні у школі навчається 404 учні. Мережу закладу складають 18 класів.  У школі запроваджено поглиблене вивчення англійської мови. Учні 10-11 класів навчаються за профілями: англійська мова, українська мова. Для дітей з особливими освітніми проблемами організовано інклюзивну та індивідуальну форми навчання. Створено 4 інклюзивні класи.

Школа має достатню матеріально-технічну базу. Функціонують 22 навчальні аудиторії, 2 кабінети інформатики, 4 кабінети англійської мови, 2 майстерні трудового навчання, кабінети хімії та фізики. До послуг учнів актова і спортивна зали, хореографічний клас, бібліотека, медичний кабінет, кабінети практичного психолога та соціального педагога, шкільна їдальня. Школа підключена до мережі Інтернет, працює Wi-Fi.

З метою забезпечення творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку дітей організовано роботу 9 гуртків та 6 спортивних секцій.

Освітній процес забезпечують 48 педагогічних працівників, з яких 30 мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», 6 – «спеціаліст першої категорії», 6 – «спеціаліст другої категорії», 6 – «спеціаліст». Звання «учитель-методист» присвоєно 6 педагогам, «старший учитель» – 13.

Школа пишається своїми талановитими та обдарованими дітьми. У 2017/2018 навчальному році призерами обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад стали 3 учні,  міського – 48. У конкурсі науково-дослідницьких робіт МАН перемогли 4 учні. Високих результатів досягли спортсмени школи, виборовши 2 загальнокомандне місце в міській Спартакіаді. Команда старшокласників – володар Кубку  інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?». Уже третій рік підряд учні є переможцями міського етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та учасниками обласних змагань.

У школі діє дитячо-юнацька   організація «Козацька республіка». Її мета полягає у відродженні національної свідомості, утвердженні «державницької ідеї», формуванні нового типу українського характеру, основними рисами якого були б фізична досконалість, витривалість, свідомий патріотизм, вихованість, культурність, освіченість, висока моральність.

Довіра й співпраця учнівського самоврядування, педагогічного колективу та батьків, проведення традиційних свят, днів відпочинку,  вечорів, різних заходів – складова успіху закладу.